Hizmetlerimiz

Öncelikle yetenekvezeka.com'a hoşgeldiniz. 

 Özel yeteneklere sahip çocukların potansiyellerini ortaya çıkarmak adına faaliyetler yürüten yetenekvezeka.com,
farklı dallarda destekleyici sınavlar ile çocuklara eğitici ve aynı zamanda eğlenceli içerikler üreterek bir ortam sağlamaktadır.

yetenekvezeka.com, Ersan İçöz tarafından 2014 yılında markası düşünülmüş, 2017 yılında resmi olarak kurulmuştur. Eski bir bankacı olan Ersan İçöz araştırmacı danışman olarak başladığı faaliyetlerini yetenekvezeka.com markası altında birleştirmiş ve günümüze taşımıştır.

Günümüz teknolojisine uygun olarak yenilenen yetenekvezeka.com.com, güncel hali ile tüm hizmetlerini kendi içerisinde barındırmaktadır. Bunlardan bazılarını sizler için daha detaylı tanıtalım.

Denemeler

yetenekvezeka.com sitesinden sınıf grubu satın alan kullanıcılarımız, kendi sınıf gruplarına ait hazır denemeleri 7/24 tekrar tekrar çözebilir.

Gruplar

Daha interaktif bir ortamda öğrenmek isteyen kullanıcılarımız için ücretli eğitim gruplarımız bulunmaktadır. Bu gruplarda çevrimiçi (online) danışmanlık alabilir yapılan plan doğrultusunda sınavlara hazırlanabilirsiniz. "Etkinlik" sayfamızda tüm grupları inceleyebilir, grup şartları hakkında bilgi edinebilir ve anında satın aldığınız sınıfınıza ait gruba katılabilirsiniz.

Canlı Denemeler

Eğitim grupları içerisinde danışmanlarımız tarafından hazırlanan, tüm grup öğrencilerinin aynı anda katılabileceği canlı sınavlar sayesinde, çocuklarımızın güncel seviyelerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Canlı denemeleryetenekvezeka.com, quizizz uygulamasında yapılır.  Eğitim grubuna göre canlı denemelerin hangi sıklıkta yapılacağı değişkenlik gösterebilir. 

Canlı Danışman Desteği

"Online Sınıf" olarak adlandırdığımız ve her eğitim grubunda bulunan gruplarımız üzerinden danışmanlarımız canlı sınav sonrası ve canlı sohbet ortamında soru çözümlerinde zoom, messenger  veya Google Meet üzerinden yardımcı olmaya çalışmaktadır. Yine interaktif grup çalışmaları olarak gerçekleşen canlı denemeler sayesinde çocuklarımız grup içerisinde, el birliği ile sorulara çözüm arama imkanı bulurlar. Canlı denemeler  quizizz  uygulaması üzerinden yapılır. Canlı Danışman Desteği aylık belli bir ücrete tabidir.Soru ve sorunlarınızda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Gülşen İçöz,
yetenekvezeka.com

loader
Şu an canlı yayın yok

Kullanıcı Listesi

x